Přes tři promile alkoholu nadýchala pětatřicetiletá žena, která před několika dny havarovala na elektrokoloběžce v Novém Boru na Českolipsku. Přilbu neměla a při pádu na zem utrpěla středně těžké zranění hlavy, se kterým ji záchranáři převezli do českolipské nemocnice. Na webu policie o tom v úterý informovala její regionální mluvčí Ivana Baláková.