Nevymlouval se, nemaloval nic narůžovo. Ani nemohl. Po porážce 0:3 s Mexikem pro fotbalovou reprezentaci skončilo mistrovství světa a kouč Miroslav Koubek věděl, že tentokrát by chvála vyzněla hodně nepatřičně. Na rovinu přiznal: „Výkony nebyly dobré. Nemůžu šampionát hodnotit pozitivně.“