Nejdelší motokárová trať v ČR

Nejdelší motokárová dráha v ČR byla poprvé otevřena v 5. června 2004 v Plzni-Lhotě na bývalém vojenském letišti, tehdy ještě pod názvem Karting1. Začínali jsme v těžkých podmínkách bez jakéhokoliv zázemí, „odříznuti“ daleko od elektrického proudu. Tyto podmínky stěžovaly a kladly velké nároky na údržbu a provoz této dráhy. 

I přes to všechno jsme byli hned v prvním roce novináři vyhodnoceni jako jedna z nejlepších motokárových drah v Čechách i na Slovensku. Nejenom tato, ale i další recenze od různých firem a samotných zákazníků, kteří u nás jezdili, nás potěšily a také inspirovaly k dalšímu vylepšování dráhy. V roce 2005 jsme na dráhu přivedli elektrický proud a tím mohli vylepšit mnoho věcí - depo, servis, občerstvení a posezení pro zákazníky. Dále jsme nainstalovali nejmodernější elektronickou časomíru, zlepšili jízdní vlastnosti motokár, atd. Vzhledem k určitým změnám mezi společníky se změnil název motokárové dráhy, webových stránek i e-mailových adres z Karting1 na SUPERKARTING. Do roku 2006 jsme vykročili nejen s novým názvem, ale také s velkým nadšením udělat pro naše zákazníky to nejlepší. Začali jsme prodloužením a vylepšením dráhy...

Rok 2009 pro vás přináší velké překvapení! Vedle motokár si u nás nyní můžete nově zazávodit také na buginách! Největší motokárovou dráhu SUPERKARTING Plzeň-Lhota provozuje APS CARS s.r.o.
 
Přichystali jsme pro Vás 12 motokár s motory Honda 200 s menšími úpravami a dále spoustu překvapení, které jistě potěší každého z Vás. Dočkáte se změny a prodloužení nejdelší trati v ČR. Vaše závodní rekordy Vám změří ta nejmodernější elektronická časomíra. A to ještě není všechno! Přijďte k nám zahájit rok ve znamení MOTOKÁR!
Tato trať o délce 1250 metrů skýtá všechny druhy zatáček, šikan, rovných úseků a nechybí ani tolik oblíbené takzvané „srdcařské zatáčky“. Před vyjetím na trať dostanete od našeho personálu malou průpravu. Můžete si též u nás zakoupit a nasadit na hlavu pod přilby hygienickou kuklu.
12 továrních motokár MS KART s motory Honda 200GS a s automatickou převodovkou a s nejrychlejším převodem, který se pro půjčovny používá. Soustředíte se tak pouze na plynový pedál a hydraulickou brzdu. Pro malé závodníky jsme vyrobili nástavce pedálů. Zazávodit si u nás mohou i „špunti“ a úplní začátečníci.
Jízda na motokáře není nijak náročná a zvládnou ji opravdu všichni včetně dětí. Ten, kdo ji již ovládá, si může dopřát ostřejší jízdu a tím i pěkný sportovní, ale i fyzicky náročný výkon, zvláště pak sejde-li se parta „ostrých závodníků“.