Právě se nacházíte:

NAVFLIGHT letecký výlet

Darujte sobě nebo svým blízkým zážitek, na který se nezapomíná. Nabízíme vám možnost jedinečného pohledu na zem, pohledu z ptačí perspektivy. Poznejte krásu krajiny, spatřete hrady a zámky tak, jak jste je ještě neviděli....

Trasa A: Plzeň a blízké okolí

Let v trvání třiceti minut začíná odletem z letiště Líně popřípadě Plzeňského letiště Letkov. Po nastoupání bezpečné výšky (cca. 300 metrů nad terénem) se můžeme pustit do prohlídky města. Znalci vědí, že v Plzni je co k vidění i ze země, natož pak ze vzduchu. Třemi oblety Plzně stačíme shlédnout známé plzeňské náměstí s katedrálou sv. Bartoloměje ze 13. století, obdivovat budeme budovu Velkého divadla, židovskou synagogu, Plzeňský pivovar, hrad Radyně, zámek Kozel a další.

 
Trasa B: Krajem Oty Pavla, Křivoklát a Karlštejn
 
První let v trvání jedné hodiny začíná odletem z Plzeňského letiště Letkov nebo letiště Líně. Po nastoupání bezpečné výšky (cca. 300 metrů nad terénem) se vydáváme na zajímavou cestu. Naše cesta povede zpočátku podél řeky Berounky. Berounka vzniká na severním okraji Plzně spojením čtyř řek odvodňujících plzeňskou kotlinu - Mže, Radbuzy, Úhlavy a Úslavy, přičemž za bod, od něhož řeka nese jméno Berounka, je označován soutok Mže a Radbuzy. Řeka zprvu teče širokým údolím plzeňské kotliny, ale již nedaleko od západočeské metropole se zařezává do romantického hlubokého zalesněného údolí s četnými strmými skalními ostohy a malebnými loukami. Řeka nás vede svým tokem až k hradu Křivoklát. Náš let pokračuje dále a po necelých deseti minutách před námi vyvstane nejznámější český hrad a sice hrad Karlštejn.
 
Trasa C: Vltavská vzduchoplavba, Zvíkov, Orlík, Karlštejn
 
Tento druhý let v trvání jedné hodiny  začíná odletem z Plzeňského letiště Letkov nebo letiště Líně. Po nastoupání bezpečné výšky (cca. 300 metrů nad terénem) se vydáváme kurzem jihovýchod vstříc Vltavským hradům.
Přeletem (přesněji řečeno obletem) vojenského prostoru Brdy, který je stále aktivní a je označen jako omezený vzdušný prostor se dostáváme nad město Rožmitál pod Třemšínem. Nad tímto městem se vypíná Třemšín s rozhlednou. 
Pokračujeme v letu, dostaneme se ke hradu Zvíkov, poté uvidíme zámek Orlík.
Na naší cestě je ještě co k vidění. Při tomto letu se vrátíme také do dob nedávné historie. Při přeletu Brdské vrchoviny spatříme pohled na bývalou raketovou základnu ruských vojsk, která tam podle tehdejších "oficiálních pramenů" vlastně nikdy nebyla.
 
Trasa SPECIAL: Vaše volba, kam poletíme
 
Napište nám, kam chcete letět a obratem obdržíte výpočet ceny a doby trvání tohoto letu na přání. Trasu a dobu přizpůsobíme vašim požadavkům.
Předloha pro vás: 
Západočeský lázeňský trojúhelník s městy Mariánské Lázně, Františkovy lázně a Karlovy Vary (doba letu cca 1 hodina).
Jižní čechy s pohledem na jadernou elektrárnu Temelín (pochopitelně z uctivé vzdálenosti), Český Krumlov, České Budějovice, zámek Hluboká, Zvíkov a Orlík (doba letu cca 2 hodiny), a nebo i jiné speciality...
Okružní let do Brna nebo do Ostravy atd.
Nebo si snad chcete vyfotit Váš dům z letadla? Není to vůbec žádný problém.