Webové stránky pro hotely a pensiony pouze za ubytování

28. 10 2020 | Nabízíme pro hotely, pensiony, chaty v horách, u vody .. nový web s PR podporou. Pouze za to chceme poukazy na ubytování, které dále darujeme potřebným lidem. 

Před několika lety jsem založil neziskový segment v firmě s účelem nasadit web těm, co si nový nemohou dovolit. Nemají čas a znalosti na to si vše udělat sami a proto jejich weby mnohdy mají i 20 let. Skoro si to jako webový developer nedovedu představit :)

Asi jsem nebyl vždy takový, ale před lety co mi diagnostikovali rakovinu jsem si uvědomil, že mohu dát mnoho lidem radost. Nový web a PR na mých 60 online denících měst. více na www.nejendetem.cz

Když osobně navštěvuji zařízení, kterým dělám weby, a vidím jak COVID ovlivnil tolik lidí, jejich zarputilost pomáhat i přes nebezpečí nakažení, rád bych proto něco udělal. 

POKUD CHCETE WEB, DARUJI VÁM HO ZA POUKAZY PRO TYTO LIDI.

Jak již jednám s několika hotely, nabídka se jim líbí, lidé přijedou a za své jedí a pijí, využívají nadstandartních služeb, sauny, ... 

Vše co dělám je jen pro podporu těm, kdo to potřebují. Když se podíváte na kalkulaci, uvidíte, že nemám žádný zisk. Je mi ale jasné, že vaše služby nejsou zdarma. Proto mne napadlo toto :)

Roman Kunert

www.hotelmc.cz