SE SENCOREM SE BUDE DÝCHAT LÉPE ANEB ZDRAVÁ KLIMATIZACE

Venku je ještě hodně chladno, a tak teplo domova přichází vhod. Ovšem občas musíme vzduch doma osvěžit, větrat, a jestliže si domů pouštíme suchý vymrzlý vzduch, nebude ono osvěžení dlouho trvat. A teplé počasí se blíží, takže je třeba myslet i na ochlazení.  

Podle odborníků je pro člověka ideální relativní vlhkost vzduchu v létě 40 až 55 %, v zimním období pak 45 až 65 %. K dosažení té správné relativní vlhkosti se výborně hodí takzvaný zvlhčovač. S přístrojem Sencor SFN 9021WH se dosáhne toho, že v domácnosti bude příjemné a osvěžující klima bez nutnosti pořizování drahé klimatizace. Je totiž multifunkční a může nahradit hned čtyři ostatní přístroje – letní ventilátor, zvlhčovač vzduchu, ochlazovač vzduchu a ionizátor.

S ionizační funkcí dosáhneme atmosféry podobné té se svěžím vzduchem po dešti. Ionizátor totiž pomocí aniontů vytváří iontové clustery (shluky) jemného prachu či bakterií, jež ve vzduchu rychle klesají k zemi, kde se jich snadno zbavíme třeba vysavačem, nebo se lépe zachytí v prachovém filtru. Ionizátor také osvěží vzduch pomocí molekul ozonu.

Sencor SFN 9021WH pracuje také jako ochlazovač, což se bude v létě určitě hodit. Pracuje ve třech provozních režimech a se třemi rychlostmi – režim Normal bude konstantně chladit s nastavenou intenzitou, režim Natural osvěží váš domov přírodním vánkem a režim Sleeping zohlední hlučnost a postará se o příjemný a ničím nerušený spánek. Funkci zvlhčování vzduchu lze po dosažení ideální vlhkosti vypnout.

Předností multifunkčního přístroje Sencor SFN 9021WH je také pohodlná obsluha. K té přispívá LED displej s podsvícením, na němž je mimo jiné přehledný ukazatel vodní hladiny. Snadno vyjímatelné jsou prachový filtr a nádržka na vodu ochlazovače, takže výměna filtru či doplnění vody je hračkou. Čelní mřížka s funkcí SWING zajišťuje rovnoměrnou distribuci vzduchu. Přístroj lze ovládat dálkovým ovladačem, jenž je možné ukládat do speciálního prostoru na zadní straně přístroje. Díky integrovanému madlu a pojezdovým kolečkům je přístroj Sencor SFN 9021WH lehce ovladatelný a přemístitelný.

Vlastnosti multifunkčního přístroje Sencor SFN 9021WH

4 funkce v jednom:
•    letní ventilátor
•    zvlhčovač vzduchu
•    ochlazovač vzduchu
•    ionizátor
Možnost vypnutí funkce zvlhčování vzduchu
Zvlhčovací/chladící okruh s vodním čerpadlem
3 rychlosti (nízká, střední a vysoká)
3 provozní režimy:
•    Režim Normal chladí konstantně na nastavenou intenzitu
•    Režim Natural imituje přírodní vánek
•    Režim Sleeping pro udržování příjemného klima během spánku

Dálkové ovládání
Časovač pro automatické vypnutí s ukazatelem zbytkového času (1 h, 2 h, 4 h, 8 h)
LED displej s podsvícením
Nastavitelná čelní mřížka pro rovnoměrnou distribuci vzduchu
Vyjímatelný prachový filtr
Vyjímatelná nádržka na vodu o objemu 6 litru
Ukazatel vodní hladiny
Možnost použití chladící náplně (součást dodávky)
Automatické vypnutí zvlhčování/ochlazování v případě prázdné nádržky
Integrované madlo a pojezdová kolečka pro snadnou manipulaci
Prostor pro uložení dálkového ovládání v zadní části přístroje

Doporučená cena 5 999 Kč