ROZPUSTNÉ KAKAO OD MAMACOFFEE

Mamacoffee je jedna z prvních pražíren výběrové kávy u nás a nejstarší férová pražírna ve střední Evropě. Její základní filozofií je důstojný, férový obchod, jenž zaručuje spravedlivé výkupní ceny surovin v rozvojových zemích.

Kromě kávy, kterou napovídá už název firmy, si u Mamacoffee můžete vybrat i kvalitní rozpustné kakao s třtinovým cukrem, které v chladných zimních dnech oceníte nejen vy, ale i vaše děti. Jeho předností je excelentní chuť, kterou si rychle zamilujete. Do hrnku teplého mléka stačí přidat 4 až 5 vrchovatých lžic kakaa a rozmíchat. Kakao chutná skvěle nejen s kravským, ale i se sójovým mlékem.

Bio fairtrade kakao pochází z Peru a Dominikánské republiky. Třtinový cukr, kterým je dochucené, je z Paraguaye. Obě tyto suroviny jsou od malých farmářů a farmářských asociací sdružených do větších družstev. Například v Dominikánské republice se kakau nesmírně daří na stinných plantážích obklopených banánovníky a citrusovými stromky. Finance z prodeje kakaa pomáhají budovat místní komunity, školy a rozvíjet edukační a zdravotní projekty. Bio rozpustné kakao Mamacoffee si můžete spolu s dalším nákupem objednat na e-shopu Košík.cz.