Právě se nacházíte:

RETLUX PROMĚNA

Před začátkem dovolených většina z nás řeší, jak proměnit sebe, abychom se na pláži či v lese, v pěkném outfitu či díky dobré fyzičce, cítili báječně.  

S novou pracovní i školní sezónou pak přichází otázka, co lze udělat proto, abychom se báječně cítili doma, kde je všechno stejné jako před létem. Značka Retlux nabízí rychlou a nízkonákladovou proměnu:

pokojíčku novopečeného školáka,
příliš důvěrně známé kuchyně,
předsíně – brány, která by měla zvát do domácího klidu a pohody,
nebo jiného zákoutí, které už vás nebaví.
Rozsviťte své obydlí doslova i přeneseně hravými svítidly od Retluxu. Stropní svítilo se skládá z jednoduché univerzální šňůry RFC008 s paticí E27 (na 220-240V a max. příkon 60 W), která je vyrobena z barevného ABS plastus efektním textilním opletem šňůry.

Její doporučená MOC je pouhých 109 Kč.

Ve stejné barvě, což nemusí být jen zelená – barva letošního roku, se dodává i designové LED Svítidlo RFC003. To má příkon 18 W a světelný tok 1200 lm, teplé bílé světlo o teplotě 2700K a životnost více než 25000h.

LED svítidlo je dostupné za MOC 439 Kč a společně se šňůrou reprezentuje dostupné designové řešení osvětlení, kde je chytře integrován LED světelný zdroj do tělesa samotného svítidla.  .

Na pracovní stůl, noční stolek či polici v kuchyni, pak můžete přidat stolní lampičku. Jednoduchý model RTL192 s příkonem max. do 25W a paticí E14 navodí v místnosti příjemnou atmosféru a osvítí místo, kde potřebujete dobře vidět.

Lampička s rozměry 110 x 176 x 330,5 mm se vejde téměř kamkoli a k dostání je za cenu MOC 219 Kč.

Je-li pro vás jednobarevný formát příliš ordinérní, můžete LED svítidlo, šňůru i lampičku vesele kombinovat. K dostání jsou v těchto barevných provedeních:

LED svítidlo a šňůra: bílá, žlutá, červená, tyrkysově modrá a zelená
stolní lampička: bílá, oranžová, růžová, modrá, zelená, černá
Popustíte-li uzdu své fantazii, můžete začít proměnu výmalbou místnosti. Její barvu ladit se zvolenými barvami osvětlení i zde anebo vsadit na čistě bílou, která dá barevným prvkům lépe vyniknout. V takovém případě je možné udělat i velmi nenáročnou náhradu vypínače či vypínačů.

Vyměnit při malování starý, léty opotřebovaný model za nový se rozhodně nabízí. A nabízí to i Retlux.

Jednoduché stylové vypínače AMY (v jednopólovém, střídavém, křížovém i sériovém provedení) jsou k dostání za MOC od 69 do 99 Kč, v kombinaci se zásuvkou standardní nebo satelitní a datovou pak od 139 Kč do 219 Kč. Rámečky k těmto vypínačům se cenově pohybují mezi 39 Kč a 69 Kč. Díky nim modely AMY dokonale splynou s nově vymalovanou stěnou.

Novinkou jsou v tomto segmentu na trh právě uvedené elegantní modely PENNY, které jsou dostupné v MOC od 99 Kč za nejjednodušší model až po 279 Kč za TV + satelitní zásuvku. Kompatibilní rámečky na ně stojí od 49 Kč do 89 Kč.