Přijďte na představení Sto let v očistci do Plzně

Již 1.6.2015 budeme hrát v Měšťanské besedě v Plzni představení Sto let v očistci, na které vás srdečně zveme. Představení začíná v 19:30 hod.

Hlavního a jediného hrdinu, duši, hraje Jindra Kriegel, který je v této hře poprvé sám sobě režisérem. Hudbu a písně dodala skupina No Name. 
 
Představení Sto let v očistci vás zaujme, tak neváhejte a přijďte se podívat.
 
Sto let v očistci
 
Hlavním a jediným hrdinou této hry je duše. Duše, která si uvědomuje, že smrtí nic nekončí, ba naopak začíná. Začíná si uvědomovat svůj vztah k tělu, egu, chtění, rodičům, uvědomuje si pravou podstatu lásky, princip duality a nachází i něžný úhel pohledu na intimní stránky lidského života.
Hra Sto let v očistci přináší mimo jiné i nový pohled na samotnou podstatu existence člověka a rozdává radost a naději.
Hraje Jindra Kriegel, kterému autor hry Vlado Bálint napsal text přímo na tělo. Jindra Kriegel má za sebou řadu televizních rolí, ale také například hostoval několik let v činohře Národního divadla. Ve hře Sto let v očistci je poprvé sám sobě režisérem.
„Duše je pro mě nedílnou součástí mé vlastní existence, učím se jí naslouchat a nechávat se jí vést. A Vlado Bálint mi píše doslova z duše. Velkou radost mi také udělala spolupráce se slovenskou skupinou No Name. Téma duše je blízké i jejich tvorbě, proto jsme se okamžitě dohodli. Jejich hudba a texty dávají této inscenaci další rozměr. A tak společně s radostí a humorem předáváme možné odpovědi na otázky, které si lidstvo klade od nepaměti.“
 
Vstupenky na představení si můžete zakoupit ZDE.