Právě se nacházíte:

Limonáda pro dobrou věc

Richardovy limonády se vyrábí v Jinačovicích u Brna. Jsou připraveny z těch nejvoňavějších a nejkvalitnějších přírodních surovin a vařeny z ručně připravovaných bylinných a květových sirupů podle tradiční rodinné receptury. Limonády nabízí přírodní osvěžení a jsou jedinečné svou čistou chutí a vůní. Neobsahují žádné konzervanty, barviva ani umělá sladidla.

Celý proces výroby probíhá v Jinačovicích, kde se limonády míchají, sytí bublinkami, stáčí do lahví a pasterují. Vše je poctivá ruční práce. Na výběr jsou různé varianty příchutí jako zázvorový tonic, hruška s badyánem, levandule s višní, ibišek nebo květy růží.

Právě limonáda s příchutí květů růží je pojmenovaná po holčičce Julince, jejíž silný příběh stojí za dobročinným projektem Dům pro Julii. Julinka zemřela na pneumokokovou meningitidu jen po půl roce života, a i přes všechny hrůzy, kterými si její rodiče prošli, našli dost síly na to, aby souhlasili s transplantací Julinčina srdce a dali tím naději jinému dítěti. Jméno Julie se tak stalo inspirací pro založení vůbec prvního lůžkového dětského hospice v ČR. Z každé prodané Richardovy limonády tak putují 2 Kč na konto tohoto projektu. Richardovu limonádu si můžete spolu s dalším nákupem objednat na e-shopu Košík.cz.