Právě se nacházíte:

Letní trendy 2019

Huráááááá, už nás dělí od letních prázdnin a času dovolených u moře či bazénu pouze jeden měsíc. Z toho důvodu jsme si pro Vás přichystali pár fashion tipů na dámské plavky pro letošní sezonu. 

Ani letos tomu nebude jinak a velkou dominantou kolekce jsou látky jednobarevné s různými ozdobnými prvky, které mohou být vytlačené přímo na látce nebo ve formě přídavných ozdob. Nesmrtelná kombinace černo-bílá nesmí chybět v žádném dámském šatníku. Pokud jste naopak příznivkyně veselých barev, pro tento ročník jsou nejvíce trendy modré barvy ve všech možných tyrkysových odstínech a krásná sytá růžová. Velkým hitem již minulý rok byly tzv. ozdobné široké gumy s logem firmy a letos tento hit pokračuje. Vybírat můžete s různých střihů a barev a nikdy to nemůže být krok vedle. Na závěr nesmíme zapomenout na tolik oblíbené proužky, ty jsou stálice ve všech šířkách a kombinacích.

A co vy, máte už svoje dokonalé plavky na vysněnou dovolenou pořízené? Pokud ne, rádi vám pomůžeme s výběrem v kamenných prodejnách Trico Line nebo na e-shopu www.fashion-plavky.cz .