Letní drinky osvěží vyladěný český tonik Bohemsca

Bohemsca je český výrobce originálních bio limonád, ovocných moštů, bio sirupů, přírodních toniků. Nápoje vyrábí z těch nejkvalitnějších českých surovin, na což odkazuje i sám název Bohemsca, který symbolizuje i bohémství a touhu užívat si život bez ohledu na konvence. Nápoje Bohemsca se vyznačují jedinečnou chutí zvýrazněnou špetkou bylinek a koření a nenajdete v nich žádné konzervanty, umělá sladidla nebo aromata.

Toniky Bohemsca jsou lehce slazené cukrem, obsahují přírodní chinin a jsou ochucené bylinkami, ovocem a dalšími výhradně přírodními složkami. Skvěle se hodí k letnímu pití a jsou oblíbené zejména jako součást koktejlů. Můžete vyzkoušet kombinaci mateřídoušky a meduňky, kterou si oblíbili baristé po celé republice a využívají ji na výrobu skvělého osvěžujícího espressa tonic. Kombinace jalovce s citronem byla vyladěna ve spolupráci se zkušenými českými barmany a ambasadory a pro svou vytříbenou chuť jej pro přípravu koktejlů doporučuje Becherovka a Beefeater. Příchuť lipového květu a bazalky se skvěle propojí s téměř jakoukoli chutí a tento tonik je tak vhodný k míchání s ginem, vodkou či borovičkou.

Samozřejmostí jsou i tvz. slim toniky s nižším obsahem cukru. Jedním z nich je Bohemsca extra dry, u kterého přírodní chinin doplňuje extrakt z jalovce a zázvoru. Druhým je pak růžový tonik s chutí grepu a citronu. Oba jsou skvělé nejen v kombinaci s alkoholem, ale i jako součást ovocných mixů. České přírodní toniky Bohemsca si můžete spolu s dalším nákupem zakoupit na e-shopu Košík.cz.