Kam pro nový mobil? Do F-Mobil.cz!

Prodejen mobilních telefonů najdete všude spousty. Bohužel – ne všechny vám zaručí profesionální služby i následný servis. S e-shopem  www.f-mobil.cz je tomu ale jinak. Jeho webové stránky vám nabídnou možnost přehledného nákupu on-line a prodejna v OC Olympia Plzeň i v Horažďovicích zase zaručí, že když si budete chtít zboží vyzvednout osobně nebo budete potřebovat s čímkoliv poradit, dostane se vám jen toho nejlepšího. Otevřeno je denně od 9 do 21 h, takže sem stihnete zaskočit i po práci.

V nabídce mají nejoblíbenější mobilní telefony Nokia, Samsung, Sony, HTC ale i od dalších značek, takže určitě neodejdete s prázdnou! Rozsah nabídky vás příjemně překvapí i u doplňků, v online shopu na www.f-mobil.cz seženete také velké množství příslušenství k mobilním telefonům a spoustu dalšího.

V samotné prodejně se vám budou věnovat vždy jen ti nejlépe vyškolení prodejci, kteří jsou schopní poradit vám s výběrem i případnými problémy. Samozřejmostí je zboží té nejvyšší kvality, určené výhradně pro českou a slovenskou distribuci, a potěší vás jistě i fakt, že přesto u www.f-mobil.cz narazíte na ty nejnižší ceny na trhu!

Jako jediní v Plzni i širokém okolí vám navíc nalepí ochranné fólie určené na mobilní telefony i tablety, jež vašemu LCD displeji výrazně prodlouží životnost. A samozřejmě zajistí servis vašeho mobilního telefonu na obou prodejnách. No a pokud si náhodou vyberete něco, co nemají aktuálně na prodejnách, budou pro vás mít vámi vybrané zboží do 24 hodin.

Více na www.f-mobil.cz nebo na prodejně v OC Olympia Plzeň a také v Horažďovicích!