ePoptávka.cz vám pomůže ušetřit

Nebaví vás vyhledávat a jednotlivě oslovovat dodavatele, abyste získali nejlepší nabídku zboží nebo služeb, které aktuálně sháníte? Jděte na to chytře a zadejte si zdarma poptávku na www.epoptavka.cz. Ušetříte čas i peníze.

Po vyplnění jednoduchého online formuláře, ve kterém uvedete, jaké zboží nebo služby sháníte a vyplníte kontaktní údaje, váš požadavek ověříme a rozešleme vybraným dodavatelům. V databázi, ze které pro vás ePoptávka.cz dodavatele vybírá, je přes 200 tisíc firem z celé České republiky. Vždy tak máte jistotu, že si ze získaných nabídek vyberete.

Již několik hodin po rozeslání poptávky můžete očekávat první nabídky vypracované na míru. Ty vám zašlou přímo oslovení dodavatelé. Následně je jenom na vás, jakou si vyberete.

Poptávkové řízení přes ePoptávka.cz využívají tisíce firem i jednotlivců. Mezi poptávající, kteří nakupují chytře, najdete fyzické osoby, státní instituce, malé a střední firmy i největí podniky v ČR.

Poptávkový server ePoptávka.cz na českém trhu úspěšně působí již od roku 2006. Oblíbenost konceptu poptávkového serveru dosvědčuje i následné rozšíření působnosti na Slovensko, do Polska a Maďarska nebo nedávná jednání mezi serverem ePoptávka.cz a Seznam.cz o akvizici.