Bagr přejel na přechodu ženu, zemřela na místě

Na křižovatce rušné Klatovské třídy a Borské ulice v Plzni zemřela dnes odpoledne chodkyně, kterou srazil bagr. Žena šla po přechodu pro chodce. Dítě, které bylo s ní, převezli záchranáři bez viditelného poranění pro jistotu do nemocnice, řekla dnes ČTK mluvčí policie a záchranné služby. "Žena ve věku kolem 35 až 40 let utrpěla zranění neslučitelná se životem," konstatovala mluvčí záchranářů Lenka Ptáčková.

Na křižovatce rušné Klatovské třídy a Borské ulice v Plzni zemřela dnes odpoledne chodkyně, kterou srazil bagr. Žena šla po přechodu pro chodce. Dítě, které bylo s ní, převezli záchranáři bez viditelného poranění pro jistotu do nemocnice, řekla dnes ČTK mluvčí policie a záchranné služby.

"Žena ve věku kolem 35 až 40 let utrpěla zranění neslučitelná se životem," konstatovala mluvčí záchranářů Lenka Ptáčková.
 
Podle policejní mluvčí Simony Čejkové dvaatřicetiletý řidič bagru jel po Klatovské třídě ve směru od centra města. Dechová zkouška u něj alkohol neprokázala. Veškeré okolnosti nehody šetří policisté.
 
zdroj: ČTK