Auto špatně řadilo, mělo kočku pod kapotou

Neobvyklé řešení měla porucha na jednom osobním autě v Plzni. Řidič ho přivezl v pondělí do servisu, protože už dva dny mu prý nešlo dobře řadit rychlosti. Když mechanici otevřeli kapotu, našli pod baterií provozovaného auta, právě na táhlech řazení schovanou černobílou perskou kočku, řekla ČTK Dana Krausová z plzeňské městské policie. Strážníci spolu s mechaniky zvíře zachránili.  

Neobvyklé řešení měla porucha na jednom osobním autě v Plzni. Řidič ho přivezl v pondělí do servisu, protože už dva dny mu prý nešlo dobře řadit rychlosti.

Když mechanici otevřeli kapotu, našli pod baterií provozovaného auta, právě na táhlech řazení schovanou černobílou perskou kočku, řekla ČTK Dana Krausová z plzeňské městské policie. Strážníci spolu s mechaniky zvíře zachránili.
 
Na kočku strážníky upozornil zaměstnanec autoservisu v Gerské ulici. Našel ji pod kapotou Škody Octavie. Kočka byla dehydrovaná, vyděšená a na hřbetu jí chyběla část srsti, jinak ale událost přestála. Strážníci ji převezli do spolku, který se stará o toulavé a ztracené kočky. Tam zvíře ošetřili a pak předali majitelce, která kočku už dva dny hledala.
 
zdroj: ČTK